Nasze aktualne oferty pracy zawsze możesz znaleźć na stronie pracuj.pl albo aplikuj na interesujące Cię stanowisko z poniższej listy.

Asystent Działu Sprzedaży

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za wsparcie procesu sprzedaży
  • Bieżący kontakt z klientem polskim i zagranicznym
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji handlowej w Dziale Sprzedaży

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi programów MS Office (w szczególności Excel)
  • Samodzielność, zaangażowanie i rzetelne podejście do obowiązków
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Aktywny udział przy wdrażaniu wielu innowacyjnych projektów produkcyjnych
  • Pracę w nowoczesnej firmie
  • Rozwój zawodowy w kontaktach z klientem
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w targach branżowych
  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmowych
  • Pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z zawartą poniższą klauzulą na adres: michal_luckiewicz@nordes.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Asystent Działu Sprzedaży oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nord Electronics Solutions Sp. z o.o., adres: ul. Pełczynska 113, 51-180 Wroclaw, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego dla Wroclawia–Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000394159,  zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).

Monter układów elektronicznych

Obowiązki:

  • Montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją i otrzymanymi wytycznymi na wymaganym poziomie jakości

Wymagania:

  • Umiejętności w zakresie ręcznego montażu elementów elektronicznych na płytkach PCB: montaż przewlekany i SMD
  • Znajomość elementów elektroniki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość środowiska Windows (MS Office)
  • Zdolności manualne
  • Wykształcenie minimum zasadnicze/średnie techniczne (elektroniczne lub elektryczne mile widziane)
  • Cechy osobowe: pracowitość, sumienność, lojalność, dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i spokojną pracę w sympatycznym zespole
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
  • Możliwość awansu zawodowego
  • Kontakt z nowościami technicznymi

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z zawartą poniższą klauzulą na adres: nord@nordes.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Monter układów elektronicznych oraz dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nord Electronics Solutions Sp. z o.o., adres: ul. Pełczynska 113, 51-180 Wroclaw, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego dla Wroclawia–Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy pod nr KRS: 0000394159,  zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1).